EN

2023 yılında dördüncüsünü düzenlendiğimiz, Angelini University Award'un "Daha Az Ağrı, Daha Çok Sağlık" teması altında finale kalan grupların proje sunumlarını yaptığı ödül törenimizi 19 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Bizlere eşlik eden değerli jüri üyelerimiz İlker Örsal, Aytuğ Güner, Beliz Karaağaçlı ve Cem Öztürk’e, projeleri ile emek ve çaba harcayan yarışmamıza değer katan tüm öğrencilerimize, günün sunuculuğunu yapan Berna Tepsi'ye, sunumu ile renk katan Sn. Dr. Serap Erkeç Alkan’a, Genel Müdürümüz Özgür Özdinç’e ve bizimle birlikte törenimizde yer alan tüm Angelini Pharma Türkiye ailesine proje yarışmamıza kattıkları değer için teşekkür ediyoruz.“Daha Az Ağrı, Daha Çok Sağlık” teması ile yola çıktığımız AUA proje yarışmamızda pek çok başvuru arasından 10 proje grubumuz bir sonraki aşamaya geçerek projelerine ait anlatım videolarını www.aua.com.tr adresimiz üzerinden halkın oylamasına sundu. Bu oylamanın sonucunda 5 proje final aşamasına geçerek 19 Aralık tarihinde gerçekleşen seremonimizde 10 dakikalık bir süre zarfı içerisinde projelerini jüri ve seyircilerimize anlattılar. Inovatif, kullanıcı dostu, teknolojik pek çok alanda hazırlanmış olan projeler arasından jüri üyelerimiz ve seyirci oylamaları ile kazanan ilk 3 proje grubumuzu belirledik.

“Dijital Ağrı Yönetimi” projeleri ile birinciliği kazanan öğrencilerimiz Faruk Durna (Hemşirelik) ve Sümeyye Eylül Yılmaz (Eczacılık) 30.000 TL ve staj imkanına hak kazandılar. “Smart Case” projeleri ile Feyza Sude Bakır (Eczacılık), Sueda Kara (Eczacılık), Aleyna Nigar Ocak (Eczacılık), Rana Demir (Eczacılık), Melisa Baykal (Eczacılık) 25.000 TL ve staj imkanı kazanan ikinci grup seçilirken, “Hydrelieve” projeleri ile Deniz Özsavcı (Eczacılık) ve Eda Günaydın (Eczacılık) 10.000 TL ve staj imkanına hak kazanan üçüncü grubumuz oldu. Kazanan tüm gruplarımızı tebrik ediyor, tüm katılımcı gruplarımıza ayrı ayrı ilgi ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Belki de hayatımızın her anında, gün içerisinde iş yerinde, okulda sık sık karşılaştığımız ve günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen bir konuyu ele aldığımız bu yılda öğrencilerimiz tarafından gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz. Proje yarışmamıza katılan farklı bölümlerde öğrenimlerini devam ettiren öğrencilerimizin bizlere sunmuş olduğu projelerin ve fikirlerin çoğalarak devam etmesini umuyoruz. Angelini Pharma Türkiye olarak topluma değer ve katkı sağlayacak projeleri ve öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz.