EN

2022 yılında üçüncüsünü düzenlendiğimiz, Angelini University Award'un "Sağlık Çalışanlarının Sağlığı" teması altında finale kalan grupların proje sunumlarını yaptığı ödül törenimizi 30 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Bizlere eşlik eden değerli jüri üyelerimiz Prof.Dr.İbrahim Sayin, Etkin Eczacılık Derneği Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Uzman Eczacı Esin Efe Şen, Genel Müdürümüz Özgür Özdinç, CH İş Birim Direktörümüz Cem Öztürk ve Medikal Direktörümüz İlker Örsal'a, projeleri emek ve çaba harcayan, değer katan tüm öğrencilerimize, günün sunuculuğunu yapan PM Bölge Müdürümüz Necmi Kandilli'ye, stand-up gösterisi ile renk katan Tıbbi Tanıtım Sorumlumuz Sadettin Can'a ve tüm Angelini Pharma Türkiye ailesine proje yarışmamıza kattıkları değer için teşekkür ediyoruz.

Ülkemizin gündeminde olan Sağlık Çalışanlarına yönelik şiddete ilişkin haberleri üzüntüyle takip ediyor ve gösterilen şiddeti kınıyoruz. Umuyoruz ki proje yarışmamıza katılan farklı bölümlerde öğrenimlerini devam ettiren öğrencilerimizin bizlere sunmuş olduğu projeler ve fikirler çoğalarak devam eder. Angelini Pharma Türkiye olarak topluma değer ve katkı sağlayacak projeleri ve öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz.